Co umíme - LaserCentrumPraha

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Co umíme

Řezání a gravírování nekovových materiálů CO2 laserem.

Jaké materiály umíme?
Většinu nekovových materiálů, jedná se kupříkladu o plasty, kůži, dřevo, dřevotřísku, překližku, gumu a jiné.

Jaké materiály neumíme?
Veškeré kovové materiály a materiály se skelným vláknem které CO2 laseru velmi odolává.

Jakou velikost umíme?
Plocha pracovního stolu je 160 x 100cm. V některých specifických případech se dá zpracovat i větší plocha, pokud byste to potřebovali, klidně se na naás obraťte, rádi Vám sdělíme, jestli je to pro Váš případ možné.
Tlouštka řezaného materiálu je závislá na tom kterém, ale obecně bez problémů až do síly 10mm.

Co se dá vyrábět?
Pro příklady a možnosti se podívejte do galerie, dají se vyrábět třeba atypická těsnění ať už gumová či klingelitová, různé informační a reklamní tabule a desky, značit různé předměty Vaším logem, jménem nebo textem či obrázky. Použití je nepřeberně mnoho a záleží jen na Vaší fantazii.

Co to stojí?
Cena se dá jednoznačně určit až na základě konkrétní objednávky, neboť každý materiál je třeba řezat a gravírovat jinou rychlostí a silou. Obecně platí, že řezání materiálu vychází levněji než gravírování protože řezání je křivka zatímco gravírování řádkovaná plocha a tedy potřebuje násobně více času.

Jaké jsou třeba podklady?
Naprosto ideálním vstupem jsou vektory, kupříkladu ve formátu CDR (CorelDraw) nebo výstup z AutoCADu (DXF), ale pro řezání postačí i technické výkresy nebo nákresy které si dokážeme zpracovat. Podklady pro gravírování mohou být jak křivky, tak i bitmapové soubory.

Jak rychle to bude?
Pokud budou kompletní podklady, tak by zakázka neměla trvat déle než týden u menších rozsahů a kusovek jsme vetšinou schopni dodat zakázku do dvou dnů.


 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky